Neler Yapıyoruz?

 

 

 

Düğün Hikayesi Fotoğraf Çekimi

Gelin ve damadın hazırlık aşamalarından itibaren başlayıp, gün sonuna kadar sizlerin en önemli anlarını yakalayıp, hikayeleştirmektir. Spontane şekilde çekim gerçekleştirildiği için sizlerin samimi ve doğal anları ölümsüzleştirilmiş olur.

Düğün Hikayesi Video Çekimi

Fotoğraf çekiminden farklı olarak, gün içinde aynı amaçla çekilmiş videoların kısa film haline getirilmesidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dış Mekan Çekimi

Dış mekan çekimi, düğün günü, öncesi veya sonrasında fotoğrafçı ve çift tarafından kararlaştırılmış bir mekanda yapılan çekimdir.

Save The Date Çekim

Save the date, çift ve fotoğrafçı tarafından düğün öncesinde kararlaştırılan bir günde, çiftin belirlediği konseptte yapılan çekimdir.

 

 

 

 

NİŞAN

Nişan çekimi, düğününüzden bir önceki adım olan nişan gününüzde evde nişan anında veya bir mekanda yapılan dış çekim olarak adlandırabilir.

KINA

Kına çekimi, kına gecenizde sizin en özel anlarınızın görsellere dönüştürülerek kalıcı hale getirilmesidir.

 

 

 

 

 

 

DOĞUM

Doğum çekimi, hastane öncesi, hastane veya hastane çıkışında isteğe bağlı olarak bir konsept eşliğinde yapılan çekimdir.

 

ÇOCUK

Çocuk çekimi, çocuğunuza dair hatıra olarak kalmasını istediğiniz bir günde veya doğum günlerinde yapılan çocuk ve aile odaklı çekimlerdir.


MODA

Moda ve model çekimi, genellikle stüdyo ortamında model eşliğinde yapılan çekimdir.

ÜRÜN

Ürün çekimi, ürünlerinizin herhangi bir mecrada (dergi, katalog, broşür, internet sitesi vb.) kullanılmak üzere gerçeğe en yakın şekilde fotoğraflarının çekilmesidir.